Nokitel.ehlo.Ro
In curand se va redeschide serverul Nokitel.ehlo.ro

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Nokitel.ehlo.Ro
In curand se va redeschide serverul Nokitel.ehlo.ro
Nokitel.ehlo.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata....

+7
Ro*Elf
A|!as*
GSP-KeNyA
PuNcT
UruKuaYe
BuDyZ0R
C@sPeR
11 participan?i

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Empty Re: stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata....

Mesaj Scris de EraseR 20/9/2008, 8:06 pm

Mi se pare ciudat sa-ti placa doar un stil de muzica...eu le prefer pe toate...din fiecare cate putin. Iar la nunta mere si rock...dar nu rock dinala nebun...ceva mai vechi , deobicei se baga stil Elvis Razz ...
EraseR
EraseR
Membru NokiteL

masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 35
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : Student
Stare de spirit : Vigilent
Arma PreferatA : m4a1
Respect :
stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Right_bar_bleue

Warn :
stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/09/2008

http://www.google.ro

Sus In jos

stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Empty Re: stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata....

Mesaj Scris de Ro*Elf 26/9/2008, 7:39 am

aha good point...sa asculti guta pana cazi jos din picioare la nunta lol! vorba lu` Badea "Manelisti da`ia cu ceafa groasa...care se cred ei smecheri!!! Razz lol!
Ro*Elf
Ro*Elf
Membru NokiteL

masculin
Numarul mesajelor : 122
Varsta : 33
Localizare : piatra neamt
Joburi/Distractii : orice
Stare de spirit : in love :X
Respect :
stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Right_bar_bleue

Warn :
stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100stlul de muzik pe care il asculti & melodia preferata.... - Pagina 3 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/09/2008

http://swat-war3.forumotion.com

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum